Recent Changes - Search:

HomePage


PX24 serisi santrallar


Stillink sinyal çeviriciler, E1 Gateway


X1 serisi santrallar


Yardımcı programlar, diğer


Telefonlar


DECT Sistemler


Programlama

.

XTools

XCom 3.23, XPhone 1.20b, XTools 3.11 programlarını XymphonyClients.zip dosyası içerisindedir. Bilgisayarınızda bu programları çalıştıracağınız bir klasör açarak zip içerisindeki bütün dosyaları bu klasöre yerleştirin. Dikkat edilmesi gereken konuları, bu klasördeki BeniOku.txt dosyasında bulacaksınız.

Xtools Yenilikler

Xtools

Xtools, kolay kullanımı olan, santralın ürettiği çağrı kayıt CMDR ve otomatik ses kayıtlarının indirilmesi ve detaylı raporlandırılmasını yapan ve sinyalleşme analizörü özelliği olan bir programdır. Xtools Telesis PX24 xr6, PX24 xrX, PX24 mr7, PX24 mrX, PX24 nr6 ve X1 r5 model santralarla ve Stillink sinyal çeviriciler ile uyumludur.

Xtools programı ile belli bir tarih aralığında çağrı kayıt ve ses kayıt raporları alabilme, giden-gelen çağrıların detaylarını görme, istenilen bir çağrı kaydıyla ilişkili varsa ses kaydını dinleme, ekrana getirilen kayıtların grafik analizlerini görme, abonelere isim, departman, bölüm tanımlama gibi pek çok gelişmiş raporlama yapılabilir. Xymphony ürettiği çağrı kayıt (CMDR) bilgilerini TCP/IP protokolu üzerinden transfer eder bu sebeple CMDR bilgileri herhangi bir lokasyondan Xtools aracılığı ile alınabilir. Çağrı kayıt bilgileri TCP / IP protokolu kullanan başka uygulamalar tarafından da indirilebilir.

PX24 xrX, PX24 mrX, PX24 xr6, PX24 mr7, PX24 nr6 ve X1 r5 santrallarının 100 saat ses kayıt DVR donanımı vardır. Analog Ya da sayısal set kullanıcıları kendi yaptıkları görüşmeleri kaydedebilir ve XCOM aracılığı ile kendi PC lerine yapılan ses kayıtlarını indirebilirler. Ote yandan PX24 ve X1R5 santrallarında istenen portların görüşmeleri otomatik olarak görüşme yapıldığı sürece kayıt edilebilir ve Xtools aracılığı ile ses kayıtları PC'ye indirebilir Ya da ses kayıtları bir ftp sunucuya santral tarafından otomatik olarak gönderilir. Otomatik ses kayıt ve çağrı kayıtları için Otomatik ses kayıt ve çağrı kayıtları için dikkat edilecek notlar'nı okuyunuz

Xtools için gerekli donanım
Xtools Genel bilgiler
Xtools Ayarlar
Xtools Kullanıcılar
Xtools Çevrilen numaralar
Xtools Arayan numaralar
Xtools Xymphony tarayıcı
Xtools Çağrı kayıt tarayıcı
Xtools Ses kayıt tarayıcı
Xtools Çağrı kayıt indir
Xtools Ses kayıt indir
Otomatik ses kayıt için dikkat edilecek notlar
Xtools Gözlem
Xtools Windows7, Windows8 ve Windows10 açılışta otomatik başlatma
Xtools Komut ile çalıştırma
Xtools veritabanı yapısı

XTOOLS Sıkça Sorulan Sorular

İlgili Dökümanlar
Xtools kullanım kılavuzu
VİDEO Xtools kurulum
VİDEO Xtools kullanım ve çağrı kayıt seçimi
VİDEO Xtools çağtı kayıt indirme
VİDEO Xtools Ses kayıt seçim
VİDEO Xtools Ses kayıt indirme
VİDEO Xtools Gözlem

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on November 03, 2020, at 06:30 AM