Recent Changes - Search:

HomePage


PX24 serisi santrallar


Stillink sinyal çeviriciler, E1 Gateway


X1 serisi santrallar


Yardımcı programlar, diğer


Telefonlar


DECT Sistemler


Programlama

.

XcomYenilikler

Versiyon 3.24 de;

Ayarlar / Sugarhome metin kutusuna adres yazılması sağlandı. Detaylı bilgiye http://wiki.telesis.com.tr/index.php?n=Main.XcomAyarlar linkinden ulaşabilirsiniz.

Versiyon 3.23 de;

BDP (Meşgul) panosunda kayıtlı port görüşme esnasında hangi port ile görüştüğü bilgisi Xcom BDP panosunda çıkması sağlandı. Bu özelliğin kullanılabilmesi için santralın Xymphony versiyonu 140219 olmalıdır.

Versiyon 3.21 de;

Almanca dil seçeneği eklendi.

Versiyon 3.20 de;

Ayarlar penceresinde Enüstte liste kutusuna "Yok, Gelen çağrıda, Durum değiştiğinde" seçenekleri eklenmiştir. Yok seçilirse Gelen çağrıda Xcom öne çıkmaz, Gelen çağrıda seçilirse gelen çağrıda Xcom öne çıkar, Durum değiştiğinde seçilmiş ise telefonun statüsü (on hook, off hook vb) değiştiğinde Xcom öne çıkar.

Versiyon 3.17 de

Xymphony ile haberleşme protokolu değiştirildi. Xcom ver 3.17 Xymphony versiyon 100820 ve daha yeni Xymphony versiyonları ile çalışır.

Versiyon 3.16 da

Xcom un açılışta meşgul panosunda bulunan portların statülerinin santrala sorulması sağlandı. Kullanılacak Xymphony 100810 yada daha yeni olmalıdır.

Versiyon 3.15 de

100810 tarihli Xymphony yazılımında ses kayıtlarının indirilebilmesi için Xcom versiyon 3.15 kullanılmalıdır.

Versiyon 3.14 de;

Xcom/Ayarlar penceresine Ağ bağdaştırıcı liste kutusu eklenmiştir. Xcom'un koşturulduğu bilgisayarda birden fazla ağ bağdaştırıcısı varsa liste kutusundan istenilen ağ bağdaştırıcısı seçilip santralla bağlantı kurulabilir. Bilgisayarda tek bir ağ bağdaştırıcısı varsa liste kutusu aktif olmaz.

Versiyon 3.13 de;

Xcom' da yapılan ses kayıtları bilgisayara indirildiğinde, indirilen dosyanın formatı otomatik ses kayıt formatıyla aynı hale getirildi ve ses dosyalarının mp3 formatında bilgisayara indirilmesi sağlandı.

Versiyon 3.08 de;

Kılavye kısa tuşları büyük harf olarak gösterildi.

Versiyon 2,06 da;

Türkçe dil seçeneği eklenmiştir.

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on May 24, 2017, at 10:04 AM