Recent Changes - Search:

HomePage


PX24 serisi santrallar


Stillink sinyal çeviriciler, E1 Gateway


X1 serisi santrallar


Yardımcı programlar, diğer


Telefonlar


DECT Sistemler


Programlama

.

PX24MRev7FabrikaAyarlariIleBaslatma

Santral hafızası

Santrala girilen parametreler iki yere kaydedilir;

  • Nonvolatile Memory, veya
  • Volatile Memory memory (RAM)

Santralda herhangi bir parametre değişkliği yapıldığında bu değişiklikler Nonvolatile hafızaya saklanır, Nonvolatile hafızadaki bilgiler santral yeniden başladığında silinir dolayısı ile yapılan değişiklikleri volatile (RAM) da saklamak için SistemPrm/Sakla tıklanır. Bu durumda santral yeniden başlasa bile parametreler silinnez.

Fabrika ayarlarıyla başlatma

Santral kabineti üzerinde bulunan parametre butonu basılı iken sistemin enerjisi verildiğinde ve led yanıp sönmeye başlayıncaya kadar butona basılı tutulduğunda, santral fabrika ayarlarıyla başlar.

Fabrika ayarlarında santralın ip adresi 10.0.0.12 dir. Web arayüzü ile bağlantıda 80 numaralı port kullanılır. Santrala bağlanıldığında yeni bir kullanıcı adı ve şifre tanımlamak için Webserver tıklanır.

Açılan sayfada Login ID (kullanıcı adı), password (şifre) ve Password re-enter alanlarını doldurduktan sonra OK butonuna basın. Şifre verirken dikkat edilecek hususları Şifre? buradan görebilirsiniz.

SistemPrm/Sakla tıklandığında yeni girilen parametreler kalıcı hafızaya saklanır.

Parametreleri geri yükleme

Herhangi bir sebeple santral fabrika ayarlarıyla başladığında eğer SistemPrm/Sakla tıklanmamışsa santral tekrar başlatıldığında eski parametreler geri gelir.

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on May 13, 2020, at 06:43 AM