Telesis Wiki Sayfaları http://wiki.telesis.com.tr

Main: TelesisMate

Android işletim sistemleri için tasarlanan Telesis Mate Telesis santral abonelerinin hatlarıyla ilgili;

vb. özellikleri değiştirmek için kullanılmaktadır.

Telesis Mate programını Android işletim sistemli telefonunuza kurduğunuzda kullanabilmek için ilk önce Telesis santrale bağlı abone hattınıza bir şifre tanımlamanız gerekir. Telefonunuzun şifresini degiştirmek ya da şifre tanımlamak için http://wiki.telesis.com.tr/index.php?n=Main.%deifreDe%f0i%fetirme linkinde yazılanları uygulayınız.

Telesis Mate programını açtığınızda Santral IP adresi metin kutusuna santralınızın ip adresini yazınız. Eğer cihazınız santral ile aynı lokal ağda yer alıyor ise santralın lokal ip adresini, farklı bir ağda yer alıyor ise santralınızın dış ip adresini yazınız.

NOT:Santrala dış ip adresinden bağlanabilmek için santralınızın kullandığı Http port numarasının router ya da dsl modemden santralın lokal ip adresine yönlendirilmiş olması gerekir.

Erişim Kodu metin kutusuna abone numaranızı, Şifre metin kutusuna da şifrenizi yazarak BAĞLAN butonunu tıklayınız.

Beni Hatırla onay kutusu işaretlenirse, programı açtığınızda ilgili alanlar otomatik olarak doldurulur ve sadece BAĞLAN butonuna basarak abone özellikleri sayfasına giriş yapabilirsiniz.

TELESİS KEŞFET butonu eğer Android işletim sistemli cihazınız santral ile aynı lokal ağda yer alıyor ise, santralın ip adresini görmek için kullanabilirsiniz. TELESİS KEŞFET lokal ağdaki Telesis santrallarını ve Telesis ip telefonlarının ip adresleri, Mac adresleri vb bilgilerini ekrana getirir.

İlgili Dökümanlar

Bu sayfa Telesis Wiki sitesindeki http://wiki.telesis.com.tr/index.php?n=Main.TelesisMate linkinden alınmış ve dosya yapısı baskı almaya uygun hale getirilmiştir.
Tüm hakları saklıdır. Telesis A.Ş. Iskitler Cad. No.68 Ankara, Tel: 0312 3840540, Faks: 0312 3840549 http://ww.telesis.com.tr
Bu sayfa 23 Ocak 2018 - 02:36 tarih ve saatinde web tarayıcınızda görüntülendi