Son Değişiklikler - Arama:

HomePage


Büyük kapasite santral


PX24 serisi santrallar


Stillink sinyal çeviriciler


Yardımcı programlar, diğer


Telefonlar


DECT Sistemler


Programlama

.

Main / TelesisDiscover

Android işletim sistemleri için tasarlanan Telesis Discover ile Telesis santrallarına kolayca bağlantı sağlayıp programlama yapabilir, LAN içerisindeki Telesis ekipmanlarını (santral, VTS480 veya ITS7 telefonlar) keşfedip yazılım, ip adresi , port numarası vb bigilerine ulaşabilir, bağlantı yaptığınız Telesis santrallarını kayıt ederek kolay bağlantı sağlayabilirsiniz.

XYMPHONY KEŞFET butonu LAN içerisindeki Telesis ekipmanlarını tarayıp ekrana getirir ve bu sayede cihazların ip adresi, yazılım versiyonu, mac adresi vb bilgilere ulaşım kolayca sağlanır. Ekrana gelen Telesis Santral üzeri tıklandığında detay penceresi açılır ve santrala bağlantı için Kullanıcı adı ve Şifre metin kutuları gelir. PBX kayıt adı girilip Hızlı bağlantı için kaydet onay kutusu işaretlenirse KAYITLI XYMPHONY SEÇ liste kutusuna bu bağlantı eklenir.

XYMPHONY EKLE ile açılan pencereye santralın bilgilerini girip bağlantı sağlayabilirsiniz. Hızlı bağlantı için kaydet onay kutusu işaretlenirse KAYITLI XYMPHONY SEÇ liste kutusuna eklenir.

KAYITLI XYMPHONY SEÇ butonu ile önceden kayıtlı santrallara hızlı ve kolay erişim sağlanır. Kayıt seçilip uzun süre basılırsa seçenek penceresi açılır.

Yazdır - Son Değişiklikler - Arama
Bu sitenin tüm hakları saklıdır - Telesis A.S. İskitler Cad. No.68 Ankara. Tel: 0312 3840540 Faks: 0312 3840549 http://www.telesis.com.tr